Cihan PEKTAŞ Sahaya İndi


Cihan PEKTAŞ’ın katılımlarıyla gerçekleştirilen aday tanıtım tören toplantısı gerçekleştirildi. Törene AK Parti’den aday olarak gösterilen Gümüşhane milletvekilleri Cihan Pektaş ve Hacı Osman Akgül katıldı. Kral Park tesisleri önünde gerçekleştirilen konvoya yaklaşık 450 araç katıldı. Parti önündeki cadde binası önünde vekil adayları vatandaşlara seslendi.

Düzenlenen programda ilk olarak söz alan AK Parti İl Başkanı Celalettin Köse; “İlk günkü aşkla haydi Bismillah” diyerek başladığı konuşmasında 7 Haziran’da yapılan seçimler sonucunda AK Parti’nin tek başına iktidar olamadığını söylerek şu açıklamayı gerçekleştirdi;

Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun koalisyon hükümeti kurmak için içtenlikle yürüttüğü çalışmalar; HDP’nin sırtını teröre dayaması, CHP ve MHP’nin uzlaşmaz tutumları sebebiyle hükümet kurulamadığı için anayasal zorunluluk gereği 1 Kasım’da sandık başına gideceğiz.

“HER ZAMAN GÜMÜŞHANE’NİN HİZMETİNDE, EMRİNDE OLDUM”

AK Parti Gümüşhane Milletvekili adayı Cihan Pektaş ise konuşmasında seçimlerin ülkeye ve Gümüşhane’ye hayırlı olması dileğinde bulundu. Uzun yıllar Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun Özel Kalem Müdürlüğü’nü ve Bakan Danışmanlığını yapan Pektaş, özgeçmişi hakkında kısa bilgi verdikten sonra şunları belirtti;

Her zaman Gümüşhane’nin hizmetinde, emrinde oldum. Birçok hizmette imzamız vardır.

Vatandaşların adaylığının açıklanmasının ardından ve bugünkü törende gösterdikleri ilginin ve gözlerindeki ışığın kendisini duygulandırdığını dile getiren Pektaş, 1 Kasım’da ki zaferin işaret fişeklerini alanda gördüğünü söyledi.

Kategori